ÁLLÁS, KARRIER

 Tisztelt Látogató!
Ezen az oldalon aktuális állásajánlatainkról, az azok betöltéséhez szükséges elvárásainkról tájékozódhat. Amennyiben valamelyik hirdetésünk felkelti érdeklődését, kérjük, hogy jelentkezését a következő e-mail címre, vagy levelezési címre szíveskedjen elküldeni: hr@bandk.hu, illetve 2200 Monor, Mátyás király u. 11.

A B&K Kft  gyakorlattal rendelkező esztergályos, egyéb forgácsolási munkában jártas  munkatársat keres

Elvárásaink:

- önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

- változatos feladatok

- önálló és csapatban való munkavégzés.

Bérezés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Monor, Jókai u. 9-11.

Fényképes önéletrajzokat a következő címre várunk:

hr@bandk.hu

A B & K Kft  élhajlítógép kezelésében jártas lemezlakatos munkatársat keres

Rozsdamentes acéllemezek megmunkálásában jártas, élhajlító gépen önállóan dolgozni tudó, gyakorlattal rendelkező lemezlakatost keresünk.

CNC élhajlító gépen szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Fényképes önéletrajzokat a 2200 Monor, Mátyás király u. 11. vagy a hr@bandk.hu e-mail címre várjuk.

Utoljára módosítva / Last modified: 2016.08.24

Kereskedelem: H-2200 Monor Mátyás kir. út 13. | Telefon: 29-413-553 |
Fax: 29-413-535 | e-mail:bandk@bandk.hu | GPS: Lat 47°20'51" Long 19°26'39"
Gyártás: H-2200 Monor Jókai út 9-11. | Telefon: 29-613-540 | Fax: 29-613-558 |
e-mail:gyartas@bandk.hu | GPS: Lat 47°21'00" Long 19°26'05"